Ana Sayfa » Hakkımızda

1983 yılında kurulan LİGAS TEKSTİL, 5 bin m² alana yayılmış toplam 2 üretim tesisi ve personeli ile Türkiye’nin en büyük fason biye kesim, special süs dikişleri ve aksesuar imalatçılarından biridir.  30 yıldır müşterilerimize sunduğumuz farklılık yaratan yüksek kaliteli ürün kompozisyonu, müşteri odaklı özel hizmet, hızlı servis ile sektördeki lider konumumuzu sürdürmekteyiz.
 
Ligas, iki üretim merkezinde 3 ana ürün grubunda faaliyet gösterir. Alanında son teknoloji makinaları kullanarak yıllık 4 milyon metre kumaş kesim kapasitesi ile pazara yüksek kalitede ürün ve servisler sunar. 


Küreselleşme ile değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını yakalamak ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla her geçen gün teknolojik anlamda kendini yeniler.
 
“Toplam kalite ve iş mükemmelliği”  sadece bir üretim hedefi değil; tüm süreçlere uygulanan, çalışanları tarafından kabul edilen ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir. 
 
Sektördeki trend belirleyici rolümüz ile üretim yaptığımız üç alanda dünyanın önemli ve modaya yön veren markaları ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri; pazar trendlerini yakalayan, yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir. 
 
Bu başarının arkasında nitelikli insan kaynakları gücü,  ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği, ileri üretim , bilgi sistemleri teknolojisi ve güçlü finansal yapı bulunmaktadır. 

 

AD Kurumsal